خوش آمدید

TWI RiskWISE for Process Plant 5.1.0

موضوعات : HSE-Software

RiskWise نرم افزاری کارآمد جهت مدیریت بازرسی فنی بر مبنای ریسک میباشد. بازرسی بر مبنای ریسک یا RBI روشی مناسب برای اولویت بندی و مدیریت برنامه های کاری و عملیاتی


بر اساس میزان ریسک فعالیتها و تجهیزات است. RBI با متمرکز کردن منابع بازرسی، تعمیر و نگهداری بر روی نقاطی با ریسک بیشتر شانس موفقیت عملیات را بالاتر میبرد که تاثیر مستقیمی نیز روی کاهش هزینه ها خواهد داشت. زمانی که RBI به درستی صورت بگیرید، بسیاری از مشکلات مدیریتی و مسائل برنامه ریزی با چالش و اتلاف زمان روبرو نخواهد شد.

برای این منظور نرم افزارهای مختلفی ارئه شده اند که RiskWise یکی از نرم افزارهای مطرح در این زمینه محسوب میشود. این برنامه بستری فراهم کرده است تا متخصصین و افراد درگیر در یک پروژه صنعتی یا عملیاتی قادر باشند به راحتی پرونده سازی های مرتبط با پروژه را انجام دهند و تحت کنترل برنامه پایگاه داده اطلاعات بازرسی فنی را طی گامهای منظمی بروزرسانی کنند. برنامه ساده طراحی شده است و تمامی مراحل کار در یک محیط گرافیکی اتفاق می افتد.

اینجا به راحتی میتوانید به داکیومنتها و اسناد قدیمی و جدید دسترسی داشته باشید. بسیاری از کارها مانند شماره گذاری اسناد، بایگانی آنها به صورت خودکار صورت میگیرید هر چند امکان تغییر در این قسمت وجود دارد. در برنامه جستجوگر پیشرفته ای وجود دارد که به کمک آن میتوانید به صورت تمام متن در داخل اسناد و اطلاعات ذخیره شده جستجو کنید. این برنامه امکان کار به صورت گروهی و تحت شبکه را دارد لذا در کنار همکاران خود میتوانید به صورت تیمی از این برنامه استفاده کنید. RiskWise تا کنون بیش از ۱۰ هزار مشتری در سراسر دنیا داشته است و توانسته است در بخشهای زیادی از صنعت و پروژه های مختلف ریسکهای موجود را به صورت چشمگیری کاهش دهد.

راهنمای نصب:

در فایل Readme.txt آورده شده است.کپی
لینک اشتراک گذاری