خوش آمدید

هدف جشنواره بهداشت محیط تشويق محققان است

دبير دومين جشنواره بهداشت محيط در گفتگو با خبرنگار وب دا گفت : اين جشنواره به منظور ارتقاء سطح بهداشت محیط کشور و تجليل از مقام و منزلت اعضاي هيأت علمي، پژوهشگران، متخصصین، کارشناسان و دانشجويان بهداشت محیط ایرانی مقیم داخل و یا خارج از کشور، همه‌ساله همزمان با یازدهم اسفند ماه، روز ملی بهداشت محیط توسط انجمن علمی بهداشت محیط ایران برگزار مي‌شود.اكبر اسلامي، درخصوص اهداف برگزاري اين جشنواره ابراز داشت:

هدف اصلي از برگزاري جشنواره مربوط به مواردي همچون تشويق محققان، اعضای هيات علمي، دانشجويان و کارشناسان در زمينه انجام فعاليت هاي پژوهشي، آموزشي و اجرایی ،تبادل دانش و اطلاعات جدید ،تشويق و ترغيب اعضا در زمينه تاليف و ترجمه كتب،شناسايي و معرفي افراد مستعد در عرصه بهداشت محيط و هدايت استعدادها و خلاقيت ها در جهت رفع نيازهاي واقعي كشور است.

عضوهيئت علمي دانشگاه شهيد بهشتي درادامه محورهای اصلی این جشنواره را انتخاب و معرفی برترین های بهداشت محیط دانست وگفت: انتخاب برترين هاي جشنواره در زمينه هايي همچون مقاله، کتاب، پايان نامه، ابداع واختراعات وفعاليت هاي اجرايي بهداشت محيطي صورت مي گيرد.


دبير جشنواره تصريح كرد: اركان جشنواره هم مربوط به اركان تصميم‌گيري و اجرايي ، هيئت داوران،  شورای عالی حامیان جشنواره، دبیر جشنواره و كميته اجرايي است و هيئت داوران جشنواره مرکب از 15نفر افراد حقیقی و حقوقی است كه  این هیئت به عنوان  بالاترين نهاد علمي و تخصصي وظيفه بررسي مدارک ارسال شده به دبیرخانه جشنواره و انتخاب موارد برتر را دارد.

اسلامي درباره روش اجراي جشنواره بهداشت محيط گفت: در مهر ماه هر سال فراخوان جشنواره در سایت انجمن علمی بهداشت محیط ایران قرار گرفته و همچنین از طریق سازمان های مرتبط و وسایل ارتباط جمعی فراخوان محورهای جشنواره اعلام می شود. به دنبال این فراخوان عمومی تمام  اعضای هیئت علمی، پژوهشگران، مخترعان، دانشجویان و کارشناسان فعال در زمینه بهداشت محیط می توانند با تکمیل فرم مربوطه به همراه یک نسخه از آثار خود و نیز مدارک و مستندات لازم به طور مستقل و یا با معرفی توسط نهاد های علمی و سازمان ها و ارسال آن به آدرس پستی دفتر انجمن علمی بهداشت محیط ایران واقع در تهران: خیابان کارگر شمالی، خیابان نصرت پلاک 58 طبقه چهارم- صندوق پستی 789-14185 حداکثر تا پانزدهم بهمن ماه درجشنواره شرکت كنند.

اسلامي ادامه داد: هیئت داوران تا پایان دی ماه از بین داوطلبان، اسامی افراد برگزیده را اعلام می کند تا از آن ها برای حضور در جشنواره دعوت به عمل آید. متقاضیان می‌توانند جهت دریافت فرم ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنند.

منبع:پایگاه اطلاع رسانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی


کپی
لینک اشتراک گذاری

  • 4536
  • 0